SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banesen me qira te Posta e Vogel ne Breg dielli.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
140456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te posta vogel NE KAT TE PAR me ni dhom fjetje kuzhin sallon ballkon esht e konpletuar dhe ka nxemje qendrore nga TERMOKOSI uje rrym.Per me shun shiqo fotot dhe kontakto viber +37745644680 Leshojm Studente dhe Familjar qmimi I fundit 250€.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »