SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen ne qender te Prishtines!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:00
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
140468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen kati i -IV- Rr.Rexhep Luci ne qender te Prishtines banesa ka 63m2 posedon dy dhoam gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, dy ballkona dhe Podrum, banes eshte e mobilura dokumentacion te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.Informata:049 384 773 ose 044 249 654
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »