SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira katin e shtepis ne Pejton!delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
140470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira katin e shtepis 45m2 kati perdhese Rr.Pashko Vasa lagjja Pejton ne Prishtine banesa posedon nje dhome, kuzhin, banjo dhe eshte e mobiluar komplet. Çmimi 200e 0Informata:049 384 773 ose 044 249 654
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »