SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani afer restorant "Dubrovniku"
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
140485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani afer restorant "Dubrovniku", banesa eshte ne katin e peste me lift, me siperfaqe prej 57m2 ne dokumente, ka dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi dhe banjo.
Cmimi eshte shume i volitshem 62.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »