SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Fushkosovë | M1
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
140506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në Fushë Kosovë, afer shkolles Mihal Grameno kati I-rë.
Renditja: Sallon me Kuzhine, 2 dhoma te fjetjes,
koridor, banjo dhe ballkon. Banesa është e mobiluar komplet
Çmimi: 180€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »