SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne dardani te bashkesia e Tret lokale
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
140516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne dardani te bashkesia e Tret lokale
Banesa osht ne katin e Tret dhe ka ket renditje
2 dhoma te gjumit
Kuzhin
Banjo
Me nxemje termokos


Nr kontaktues tel & viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »