SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet tok dhe mal
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
140522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toke dhe mal. Toka eshte ne fshatin Orllan. Vendi eshte shume i pershtatshem per qdo gjem ka dalje edhe ne uje. Mali gjenden ne dy anet e Liqenit. Me dokumenta

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
045 499 999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »