SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet, lokali me qera përball Xhamis së medreses, Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
140535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet lokali me qera, përball Xhamis së medreses, në Gjilan.
lokali ka 400 metra katrore, i përshtshëm per qdo lloj afarizmi, gjindet në qendër të qytetit, dhe i gatshëm për pun në qdo koh.
Informata rreth publikuesit
Besart
Gjilan
+37744265200
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »