SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira (te Kurrizi) 250€
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
140538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te Kurrizi permbi Bosnen
Kati II
80m2
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
Sallon, kuzhine te ndare
Banjo
E pershtatshme per studenta dhe familjar

Cmimi: 270€ (i diskutueshem)
Tel/Viber: 045 560 960
Agjencionipremium@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »