SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera shtepia ekskluzive 300m2 ne lagjen Tophane
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
1426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe ipet me qira shtepia 320m2,dy kateshe. Shtepia eshte ne 4.50ari vend dhe ka 2 dyqane te ndara nga shtepia ,te dhena me qira. Shtepia eshte e re dhe komplet e mobiluar extra dhe e pajisur me te gjitha qe nevojiten. Ka oborr te rregulluar bukur, garazhen per dy vetura, uji 24 ore, rezervoarin per uje ne rast nevoje si dhe bunarin ne oborr, nxemjen qendrore etj.
Shtepia ka kete renditje hapesirash:
KATI I PARE
- sallon i madh,kuzhina ,trapezaria
- 1 dhome dite
- banjo e madhe
- toaleti
KATI I DYTE
- 1 apartman komplet
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- 4 ballkona
Qmimi i shitjes eshte 770.000 euro,i diskutushem.
Qmimi i qirase mujore eshte 1300 euro .

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »