SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia 600m2, me lokal ne rrugen kryesore
Çmimi :
€265,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
600 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
1455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 600m2, ne 2.97 ari truall, afer Shkolles "Asim Vokshi" ne rrugen kryesore. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2007, eshte 3-kateshe, ku 2 -kate jane lokale dhe 1-kat eshte banim, sipas nevojes ka mundesi edhe per nje kat. Ka kete renditje te hapesires:
KATI I PARE - lokal 234m2
KATI I DYTE - lokal 234m2
KATI I TRETE - banim me kete renditje:
- 2 sallona me kuzhina
- 2 dhoma te fjetjes te medha
- 2 banjo
- 2 ballkona, njeri kah rruga kryesore
- koridor
Posedon dokumentacion te rregullt, me flete poseduese.
Qmimi eshte 265.000euro i diskutushem.
Pranohet edhe ndrrim me banese, e pjesa tjeter te holla.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »