SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia 360m2, ne 3.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Çmimi :
€245,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
360 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
1457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 360m2, ne 3.50 ari truall ne lagjen Taslixhe. Shtepia ka pozite shume te mire per jetese, hapesire te organizuar mire, nxemje qendrore me dru dhe qymyr, oborr me gjelbrim. Ka kete renditje hapesirash :
KATI I PARE -
- dhome e dites e madhe, kuzhina, koridori, banjo, ballkon i madh me pamje nga qyteti 16m2
KATI I DYTE -
- 4 dhoma te fjetjes, banjo, shpajzi, koridori, terasa e madhe 40m2
GARAZHA 30m2 mund te shendrrohet ne lokal afarist
BODRUMI 16m2
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 245.000 euro, qmimi i diskutushem.
Ka mundesi edhe ndrrim me banesa ne qytet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »