SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 220m2 ne 2.85ari afer Hanit te Dilit
Çmimi :
€98,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:54
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
1458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 220m2 ne 2.85 ari afer Hanit te Dilit ne Prishtine. Shtepia eshte dy kateshe dhe shume komode, ka hapesira te mjaftueshme, ngrohje qendrore me drure, ka oborr si dhe parking per veture. Shtepia ka keto hapesira:
BODRUMI I MADH
KATI I PARE
- qendrim ditor, kuzhina me trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo, shpajz, koridor
KATI I DYTE
- qendrim ditor, kuzhina me trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo,koridor
Qmimi eshte 98.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »