SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2 ne 4 ari truall, afer Lagjes 038
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
1462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2, ne 4 ari truall perballe Hotel Madridit, afer lagjes 038. Shtepia eshte ndertim i ri, e punuar me material te forte dhe shume cilesor. Shtepia eshte e pa perfunduar, banjot, parketi, dyert e dhomave.Ka kete renditje:
KATI I PERDHESE: garazha, qendrimi ditor me kuzhine dhe trapezari, banjo, shpajz
KATI I PARE: 4 dhoma gjumi, banjo, ballkon
KATI I DYTE : kuzhina verore, terasa e madhe
Shtepia ka ambient te qete dhe te rregulluar bukur, nxemjen qendrore me kalldane vetanake.
Ka dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 145.000 euro, qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »