SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia 4-kateshe, ne 3.70 ari vend, ne lagjen Arberia
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
1464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 4 - kateshe, ne 3.70 ari vend, ne lagjen Arberia ish Dragodani. Shtepia eshte shume funksionale per jetese, ka hapesire te shfrytezuar mire, numer te madh te dhomave, te ndriquara mire dhe pamje shume te bukur nga qyteti. Poashtu ka oborr te rregulluar shume bukur me gjelbrim.
Qmimi eshte 320.000 euro, qmimi i diskutueshem.
Pranohet edhe ndrrim me ndonje banese,e te tjerat te holla.

Agjensini DION
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »