SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 800m2, me dy hyrje te Shkolla Teknike
Çmimi :
€480,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:07
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
800 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
1478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e re moderne 800m2, ne 4.30ari truall. Gjindet 1 km largesi nga Shkolla Teknike, eshte 4 kateshe e ndertuar para 4 vjetesh, me dy hyrje ku secila hyrje ka te veqant daljen ne rruge kurse mbrenda kane hapsira
te njejta. Shtepia ka kete renditje:
NIVELI I PARE - garazha dhe hapesira per nxemje qendrore
Kati i 1-re i 2-te dhe i 3-te kane keto hapsira;
- salloni, kuzhina e trapezaria bashke, 1 dhome e gjumit, banjo, koridor,ballkon
Shtepia eshte shume e pershtatshme per jetese, ka pozite shume te mire, ambient te qete, ajri i paster, Eshte e rregulluar bukur dhe me shije si brenda ashtu edhe jashte.Secila hyrje ka oborrin e vet, uji pa nderprere, ka rezervoarin e ujit, bunarin, oborri i rregulluar me gjelbrim. Shtepia shitet pa mobilje perveq kuzhines.
Qmimi eshte 480.000 euro, qmimi i diskutushem..

Agjensini DION
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »