SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia 300m2, ne 3ari vend, ne rrugen Haxhi Zeka
Çmimi :
€119,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:25
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
1479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2, me bodrum ne 3 ari truall. Gjendet ne afersi te Shkolles se Mesme, ne rrugen Haxhi Zeka. Eshte ndertuar me material te forte dhe ka organizim hapesirash shume funksional dhe ofron komoditet te larte. Posedon dokumentacion te rregullt. Shtepia ka kete perberje :
Bodrum i rregulluar 60m2
Kati i pare 124m2 : qendrimi ditor (6 X 4.5m), kuzhina (4 X 3.5m), 2 dhoma gjumi ( 4 X 4m), koridori (6 X 2m),
banjo (3 X 2m), terasa ( 6 X 1.5m )
Kati i dyte 124m2 : qendrimi ditor (6 X 4.5m), kuzhina (4 X 3.5m), 2 dhoma gjumi ( 4 X 4m), koridori ( 6 X 2m),
banjo ( 3 X 2m), terasa ( 6 X 1.5m )
Shtepia poashtu ka garazhen per veture.
Qmimi eshte 119.000 euro, qmimi diskutohet

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »