SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 240m2 me lokal, ne rrugen Xhemajl Ibishi
Çmimi :
€185,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:07
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
1480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 240m2, ne rrugen Xhemajl Ibishi, perballe Shtepise se Shendetit. Gjindet ne vend te qete dhe ploteson te gjitha kushtet per jetese.Shtepia keto hapesira:
BANIM - 240 m2
LOKALI - 70 m2
BODRUMI - 20 m2
OBORRI
Shtepia ka kete organizim hapesirash:
KATI PERDHESE - lokali prej 70 m2, salloni, shpajzi dhe bodrumi i vogel
KATI I PARE - salloni, kuzhina, dhome e fjetjes, koridor, banjo, terasa
KATI I DYTE - 3 dhoma te fjetjes, koridor, banjo, terasa
Qmimi eshte 185.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Medresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »