SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 380m2, ne 7ari truall, ne lagjen Kalabria
Çmimi :
€275,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
380 m²
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
1488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 380m2, ne 7ari truall, mbrapa Stacionit te Autobusave, ne lagjen Kalabria.Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2004, ka plan shume te bukur dhe atraktiv, tipik perendimor. Shtepia ka ambient te organizuar shume bukur si brenda ashtu edhe jashte, ka oborr te rregulluar me gjelbrim, rrugica me kocka etj. Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme dhe nxemjen qendrore, ne oborr jane depot per nevoja shtepiake.
Shtepia ka kete perberje:
KATI I PARE: qendrimi ditor, kuzhina, 1dhome e gjumit e madhe, banjo, shpajzi i madh, terasa, garazha
KATI I DYTE: 3 dhoma gjumi, banjo e madhe me xhakuzi, dhoma per hekurosje,terasa per te gjitha dhomat
NENKULMI : atele
Shtepia shitet komplet me mobilje.
Qmimi eshte 275.000euro. Qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »