SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2 ne 4 ari ne dalje te Qagllavices
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
1495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2, ne 4 ari truall, ne dalje te Qagllavices ne rrugen Prishtine - Shkup. Shtepia eshte e pa perfunduar, ka plan te bukur dhe shume funksional. Shtepia ka keto hapesira:
- salloni i madh
- kuzhina me trapezari
- 6 dhoma gjumi
- 3 banjo
- terasa
- garazha
Çmimi eshte 90.000 euro, i diskutueshem.
Pranohet edhe ndrrim me banese 50-60m2, pjesa tjeter te holla.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »