SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 61m2, kati 2 dhe 4, ne Fushe Kosove
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
1511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat e reja 61m2, kati i 2-te dhe 4-te ne Fushe Kosove. Banesa ka kete perberje:
- qendrimi ditor me kuzhine
- 1 dhome e fjetjes
- shpajzi
- banjo
- ballkon
Objekti ka parking te mjaftueshem, uji eshte nga ujesjellesi i Batllaves, poashtu ka shkallet emergjente.
Qmimi eshte 550 euro per m2, qmimi I diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »