SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat 90m2, kati i 2-te dhe 4-te, ne Fushe Kosove
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
1513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat e reja 90m2, ne katin e 2 -te dhe te 4 -te, ne Fushe Kosove. Kane kete renditje hapesirash:
- dhome e dites me kuzhine
- 2 dhoma te gjumit
- shpajz
- banjo
- ballkon
Qmimi eshte:
- per katin e 2-te, 550 euro per m2, i diskutushem.
- per katin e 4-te, 500 euro per m2, i diskutushem.

Agjensioni DION në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »