SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat 103m2, kati i 2-te dhe 4-te, ne Fushe Kosove
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
1517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat e reja 103m2, ne katin e 2-te dhe te 4-te, ne Fushe Kosove. Kane kete renditje:
- Dhome e dites me kuzhine
- 2 Dhoma te gjumit
- Shpajzi
- Banjo
- Koridor
- Ballkon
Qmimet jane keto:
per katin e 2-te, eshte 550 euro per m2, i diskutushem.
per katin e 4-te, eshte 500 euro per m2, i diskutushem.

AGJENSIONI DION NE PRISHTINE
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »