SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 117m2, kati 7-te ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
117 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
1532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 117m2, kati 7-te, ne lagjen Mati 1. Banesa eshte 4 dhomeshe dhe shume funksionale, ka kete renditje :
- dhoma e dites me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- terasa
Qmimi eshte 550 euro per m2,

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »