SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 34 ari truall në Milloshevë, rrugës për Obiliq
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:57
ID e produktit :
1552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 34 ari truall, ne Millosheve, te rrethi rruges per Obiliq.Trualli gjendet ne rrugen kryesore me 25m gjeresi. Ka te kompletuar infrastrukturen e nevojshme si ujin, kanalizimin, rrymen. Eshte prane rruges kryesore dhe eshte vend i pershtatshem per jetese si dhe per veprimtari te ndryshme biznesi.
Qmimi eshte 2500 euro per ari. Qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »