SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 62m2, extra e renovuar mbi Kurriz
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
1585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 62m2, kati 4-te, mbi Kurriz. Banesa eshte e renovuar extra dhe komplet e mobiluar. Ka pamje kah perendimi. Posedon dokumentacion te rregullt. Banesa ka keto hapesira :
- Qendrim ditor
- Kuzhina me trapezari
- 1 Dhome gjumi
- 2 Banjo
- Shpajz
- Ballkon
- Koridor
Poashtu ka parking.
Qmimi eshte 82.000 euro, komplet me mobilje, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »