SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 66m2, kati i 2-te, ne lagjen e Spitalit
Çmimi :
€46,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
1603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 66m2, ne katin e 2-te, ne lagjen e Spitalit. Eshte ndertim i ri dhe ka hapesire te shfrytezuar ne menyre shume te pershtatshme e funksionale. Perbehet prej ketyre hapesirave:
- qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet vetem me kuzhine.
Qmimi eshte 46.500 euro, i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »