SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet Restauranti me Shtepi
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '13
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
1620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA ME RESTAURANT NE FERIZAJ
Shtepia gjindet Mbrapa Kishes Katolike
Eshte 3 Kate
Kati i Pare Eshte Restaurant
Kati i dyte dhe i tret jane per Banim
Shtepia eshte 12x12
Shtepia i ka 10 Dhoma
Eshte e pa kompletuar ka nevoj per investime
Me dokumentacion eshte ne rregull me pronar shqiptar dhe infrastruktur te plot.
Tel. +37744471686, +38649837749
Informata rreth publikuesit
arben
Ferizaj
049837749
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »