SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 78m2, kati i 1-re, ne Fushe Kosove
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:00
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
1627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 78m2, ne katin e pare, ne hyrje te Fushe Kosoves, perballe Petrol Company. Banesa eshte ndertim i ri, ka hapesire te organizuar mire si dhe kushte tjera te nevojshme si ujin 24 ore, qe eshte i lidhur me Sistemin e Ujesjellesit "Batllava" si dhe parkingun e nevojshem. Jane edhe keto tipe:
-banesa 82m2, kati i 1-re, sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,
ballkon
-banesa 76m2, kati i 1-re, sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo,
ballkon
Qmimi eshte 550 euro per m2, i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »