SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera Mati 1
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
164200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen Mati 1 afer Eulex rruga Muharrem Fejza
Siperfaqe 71m2
Kati - III -
Banesa eshte e mobiluar mire dhe ka kete renditje :
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Koridor
-Ballkon
Leshohet per afatgjate , preferohen Familjare
Cmimi 270€
TEL.VIBER
+38643717747
+38643717748
E-0392
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »