SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne lagjen e muhaxherve
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
164202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne lagjen e muhaxherve afer albi market
Banesa gjindet ne katin e shtat dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Nr kontaktues tel & viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »