SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne aktash
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
164205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne aktash banesa gjindet ne katin e katert dhe ka ket renditje
Sallon
Kuzhin ndamas
Dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

nr kontaktues 045905717
Nr Viber 044452486
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »