SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
164207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qera në Ulpianë
Banesa posedon:
1 sallon me kuzhinë
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 koridor
Ballkon
Nxemje Qëndrore
Parking Rrugor
Banesa gjindet në Ulpianë (afër shkollës “Hasan Prishtina”), është komplet e mobiluar dhe lëshohet vetëm për familjarë.

Tel: 044 278 064 (dhe Viber)
Informata rreth publikuesit
Krenare
Zagreb, Croatia
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »