SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes me Qira Lakrisht 2+1 Cmimi 250 euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
164211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira Lakrisht kati i - II - Mobiluar ne teresi pamje te hapur ndriqim gjat ter dites dhe ka ket renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Banjo/wc
- Ballkon
- Koridor

Çmimi 250 euro
✆ 044/049 358 100 [ Viber ]
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE


B-j
njnyng
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »