SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
164222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Tophane,afer kolegjit Riinvest, ndertim i ri, kati i 3- të, 80 m2
sallon me kuzhin,
2 dhoma gjumi
banjo, terac, ka ashensor dhe interfon.
Cmimi 250 euro
E-1042
Informata rreth publikuesit
Esenca
Prishtinë
+38649399600
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »