SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne bregun e diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
164226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit perballe permendores Enver Maloku
Siperfaqe 60m2
Kati -V-
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
-> Sallon me kuzhine
-> Dhome gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
Banesa eshte e pershtatshme per qift dhe familje te vogel
-> Cmimi 230€
E-0393
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »