SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera per Mergimtar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
164228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Lagjen e Spitalit
Siperfaqe 60m2
Kati -VII-
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> Dhome gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
Leshohet per mergimtar gjate pushimeve verore
Cmimi sipas marrveshjes dhe kohezgjatjes se qendrimit
E-0395
Per info -----> Tel.Viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »