SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne lagjen Bregu i diellit
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
164231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit te qendra Tregtare
Siperfaqe 50m2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> Dhome Gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
--> Cmimi 220€
Banesa leshohet edhe per afatshkurte
E-0395
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »