SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET URGJENT TRUALLI NE BARDHOSH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
164238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne Bardhosh , trualli ka teresi prej 45 Ari tok te shfrytzueshme , eshte e kyqur ne rryme elektrike , ujesjelles dhe kanalizim .Gjendet prapa Albi-t afer Kishes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nora
+386 49877117
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »