SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Mati 1 - Banesat e Royalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
164246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qira ne lagjen e spitali afer viva fresh store banesat e Royalit. Banesa eshte ne katin e trete, e mobiluar teresisht dhe e pabanuar me parë.Cmimi 300 euro (i diskutushem).

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »