SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen TOPHANE
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
164248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera ne Tophane rruga e Zagrepit Banesa eshte ndertim i ri dhe posedon:
Salloni me kuzhin ,2 dhoma fjetje ,teras e madhe,banjo ,shpajz esht e mobiluar.
Qmimi : 260 per muaj

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »