SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Qendër - te Grandi
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
164250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka: Një dhomë të fjetjes, një dhomë të madhe të ndejës bashk me kuzhinë, një banjo dhe një ballkon me pamje nga sheshi Zahir Pajaziti.
Banesa është e sapo renovuar, ka dritare të reja që izolojne zhurmën dhe nuk lejojne të depërtojë ftohti gjatë dimrit apo të nxehtit gjatë verës. Përvec kësajë banesa ka të instaluar edhe nxemjet qëndrore që në këtë pjesë te qytetit funksionojnë shumë mirë,poashtu kaedhe shensor.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »