SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndërrohet banesa me lokal në Plazh - Durrës
Çmimi :
€92,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
127 m²
ID e produktit :
164270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në Lagjen 13,Plazh-Durrës (afër hotel Adriatiku), shitet banesa - apartamenti me sipërfaqe 55.20m2, pjesërisht e mobiluar, (kati i VII-të, i parafundit, me pamje nga deti), si dhe lokali - garazhi (në të njëjtin objekt), me sipërfaqe 47.96m2 dhe 24.00m2 bodrum.

Çmimi 92.000€ komplet.

Mundësi ndërrimi me banesë apo lokal në Prishtinë ose Fushë Kosovë.

Na kontaktoni në tel. +41762346985, Beka dhe +377(0)44425888, Naseri.
Informata rreth publikuesit
Naseri
Prishtinë
044425888
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »