SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET ARA-PEMISHTJA, mundësi ndërrimi me banesë në Prishtinë
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Madhësia :
8400 m²
ID e produktit :
164272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET ARA-PEMISHTJA ME MOLLË në fshatin Gushtericë e Epërme, rrugës për Janjevë (1km.poshtë restoran Anija), përkatësisht 17km. nga Prishtina.

Ara ka sipërfaqe 84 ari, dhe në të gjatë vitit 2014 janë mbjelluar 1480 fidane molle dhe 100 fidane kumbulle.

Në arë është i hapur pusi i cili gjatë tërë kohës ka ujë të mjaftueshëm. Ara - pemishtja ka rrugën publike të asfaltuar (100m. larg.), energjinë elektrike, etj. Vend me shumë perspektivë.

Përkthimi bëhet menjëherë.

Çmimi 72.000€. Mundësi ndërrimi me banesë në Prishtinë.
Informata rreth publikuesit
Naseri
Prishtinë
044425888
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »