SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OSE NDËRROHET TRUALLI NË PRISHTINË, zona Qendër
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
164273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli në lagjen Prishtina e re (Qendër), jo larg qeshmes së Matit, me sipërfaqe 10 ari (i ndarë në dy pjese nga 5 ari, me rrugë 4m. në mes). Trualli ka rrugën,rrymën dhe ujësjellësin në afërsi.

Vend i qetë e me perspektivë. Çmimi 62000€.

Mundësi ndërrimi me banesë në Prishtinë.

Për info: 044 425 888
Informata rreth publikuesit
Naseri
Prishtinë
044425888
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »