SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA PEJTON
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
ID e produktit :
164275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Pejton , kati : I katërt (IV) .
Banesa posedon : dy dhoma gjumi , sallon me kuzhinë , koridor , banjo dhe ballkon .
Çmimi : 380 €
Tel: 044 300 089
Tel : 044 260 024
Tel : 044 801 069
Email : info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »