SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 97m2 në shitje në Rrugën B, ROYAL.
Çmimi :
€77,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:04
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 97m2 në shitje në Rrugën B, ROYAL.
Banesa gjendet në lagjen e spitalit, në Rrugën B, në objektin e ndërtuar nga kompania ROYAL (afër Viva fresh store te rrethi), është e gatshme për banim dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »