SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia

Shtepia ka 2 kate dhe podrumin + Garazhe.
4 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, 4 banjo(te rregulluara).
Shtepia ka 5.7ari oborr.
Shtepia posedon ngrohje qendrore.
Shtepia ka dysheme te llojit Parket.
Shtepia gjendet ne Rrugen e Ferizajit, 70m nga rruga kryesore.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese :
Tel : +377 44 945 139
E-mail : ecostandard@hotmail.com
Address : Rr. Sadullah Brestovci, Gjilan
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »