SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2.4 ari truall ne Brezovice
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:06
ID e produktit :
164290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2.4 ari truall ne Brezovice. Ka pozite shume te mire dhe te pershtatshme per ndertim te shtepise, gjendet afer rruges. Posedon dokumentacion te rregullt, prone e shqiptarit.
Qmimi eshte 5.500 euro per ari, i diskutueshem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »