SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira Vneshtat
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
ID e produktit :
164297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi ne Qira Lagjia Vneshtat Rruga " Xhavit Ahmeti " shtepia eshte 3 katshe secili kat ka nda 190 m2 , 760m komplet . Oborr 3 ari para dhe mrapa 1 ari . Ka kete Renditje :

- Dhjete ( 10 ) Dhoma
- Shtate ( 7 ) Banjo
- Lokal kati i pare

Çmimi 2000 euro
✆ 044/049 358 100 [ Viber ]
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE


.B-j-n
gzyhvv

.
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »